Yeniçiftlik Otomatik Giyotin Sistemleri

Yeniçiftlik'te giyotin cam uygulaması yapan çok fazla firma olmamak ile beraber bu işi profesyonelce yapan çok az firma vardır. Giyotin cam sistemleri hem otomatik  hem de manuel olarak uygulanabilmektedir. Bu tür uygulamalar da ise genel olarak otomatik olanları daha sık görülmektedir. Otomatik giyotin cam balkonlar bir motor yardımı ile uzaktan kumada ile kontrol edilir.

Bu uzaktan kumanda ile kontrol edilen giyotin camlar aşağı ve yukarı yönünde açılır ve kapanır bu sebeple bu tür cam balkon sistemlerine giyotin cam balkon sistemleri denir. Bu cam balkon sistemleri katlanır cam balkon sistemleri gibi üst üste toplanabilir fakat aşağı ve yukarı olarak toplanır. Bu sebeple çok yer kaplamaz ve işgal etmez.

Mükemmel bir balkon sistemi için Giyotin cam balkonları tercih edilebilir. Balkon sistemleri denildiğinde ilk olarak akla gelen katlanır cam balkonlar dır. Eğer balkonlarınıza değilde bahçenize bir kapalı alan yaptırmayı düşünürseniz kesinlikle sizlere tavsiye edeceğimiz uzun ömürlü bir sistem olan giyotin cam balkon sistemleridir. Üzerini ise ister cam ile ister seniz Pergole sistemleri ile kapatabiliriz.

Cam ve Pergole sistemleri ile kapatılan Cam balkon sistemlerini biraz açıklayalım. Bahçenize yaptırdığınız bir Giyotin cam balkon sistemlerinin üzerini kapatmak istediniz ve burada iki seçenek sunuldu size. Cam ile kapatmak veya diğer bir seçenek ise Pergole ile kapatmak olacaktır.

Burada en avantajlı seçim Pergole ile kapatmak olacaktır. Çünkü pergole ile kapatıldığında istediğiniz zaman açılabilir. Fakat Cam ile kapatıldığında ise bu gerçekleşmeyecektir. Sizlere bizim tavsiyemiz eğer güzel bir kış bahçesi yaptırmak isterseniz kesinlikle yanlar giyotin cam yaptırmanız ve üstünü de pergole sistemlerini uygulamanız olacaktır.

Bu uygulamalarda kullanılan tüm sistem otomatik bir sistem olabilmektedir. Örnek verecek olursak üstünü bir uzaktan kumanda ile açabilir veya kapata bilirsiniz. Yanlarını da aynı şekilde kapatabilir veya açabilirsiniz. Bu sayede ergonomik bir kapalı bir sistem olacaktır.

Bu tür bir uygulamaya ihtiyacınız olduğunda biz Çınar Otomatik Kepenk sistemleri olarak sizlere her zaman hizmet verebiliriz. Bizleri aramanız yeterli olacaktır. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.