Marmaraereğlisi Yangın Kapısı

Marmaraereğlisi Yangın Kapısı Sistemleri

Olası yangın durumlarında; özellikle okul, hastane, kamu binaları, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri gibi kalabalık binalar başta olmak üzere bir çok yapı yangın kapılarına ihtiyaç duymaktadır. Yangın sırasında bina bölümleri arasındaki yangın geçini engelleyen acil çıkış kapıları aynı anda bina içerisindeki insanların geçişlerine olanak sağlayarak yangından kurtulmalarını sağlar.

Ortam sıcaklığı 74° ye ulaştığında yangın kapısı kapanarak alev ve dumanın yayılmasını önler. Yangın çıkan ortamla ilişkiyi keser, insan ve bina güvenliğini sağlar.

Standart ölçülerde ve özelliklerde ürettiğimiz yangın kapılarımızı isteğe bağlı olarak istenilen ebat, özellik ve aksesuarlarla da üretebiliriz. Yangın kapılarımızı monte edileceği yerin renklerine ve konseptine uygun şekilde üretebiliriz. Böylece güvenliğinizin yanında estetik kaygılarınızıda giderebiliriz.

Firmamız; Marmaraereğlisi bölgesi başta olmak üzere çevre ilçelere hizmet vermektedir. Yangın kapısı fiyatları için bizi aramanız yeterlidir.