Marmaracık Sanayi Tipi Endüstriyel Kapılar

Marmaracık Sanayi Tipi Endüstriyel Kapılar

Çınar Otomatik Kepenk olarak bir başka harika ürünümüzle sizlerleyiz. Bu ürünümüz, her fabrikanın ve her endüstriyel üretim tesisinde kullanılan endüstriyel seksiyonel kapılar şeklinde adlandırılmaktadır. Her türlü işletmenin, fabrikanın ve tesisin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiş endüstriyel seksiyonel kapılar Çınar Otomatik Kepenk Sistemleri bünyesinde hizmetinizdedir.
Endüstriyel seksiyonel kapılar, adından da anlaşılacağı gibi endüstriyel alanların geniş açıklıkları örtmek için kullanılan kapılardır. Bu tarz kapılarda dayanıklılık ve ısı yalıtımı en önemli unsurlardır. Çünkü bu kapılardan geçecek olan ısılar, kapıların arkasında saklanan mal veya aletlerin zarar görmesine, bunun yanında firmanın da sürekli bir enerji kaybına uğramasına neden olur.

Bu durumun önüne geçmek bizimle mümkündür. Çünkü Çınar Otomatik Kepenk Sistemleri olarak birlikte çalıştığımız bütün firmalara sağlamakta olduğumuz endüstriyel seksiyonel kapılar, tam da isteğinizi ve ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kapılarımız, yüksek izolasyona sahip olan panellerden oluşmaktadır. Bu kapılar otomatik bir şekilde yukarıya doğru katlanarak açılır ve bu sayede gereken ergonomi sağlanmış olur. Kapılarımızda kullanılan maksimum emniyet mekanizmaları ise, ürünlerin güvenle işlemesini ve kapıdan kaynaklanabilecek iş kazalarının önüne geçilmesini mümkün kılar.