Kapaklı Seksiyonel Kapı

Kapaklı Seksiyonel Kapı Sistemleri

Fabrika, depo, iş hanı girişleri kapalı otopark girişleri gibi birçok yerde geniş açıklıkların güvenli ve hızlı bir şekilde açılıp kapanmasını sağlayan sisteme seksiyonel kapı sistemleri adı verilmektedir. 

Seksiyonel kapılar açıklık ve binanın yapısına uygun olarak farklı modellerde tasarlanabilmektedir. Geniş ölçü yelpazesi, farklı renk ve model seçenekleri sayesinde rahat bir çözüm imkanı sunan seksiyonel kapı sistemlerinin firmamız tarafından kaliteli bir şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir.

Hızlı trafik akışı sağlanan, tesis veya garajınızı sıcaktan ve soğuktan koruyan, tozları arıtan ve ortamın havasını muhafaza etme özelliği yaratan, emniyetli, istenilen boyutlarda, açık görüş sağlayan kapılardır.

Seksiyonel kapı sistemleri yapının şekline uygun yataklama seçenekleri, kolay uygulanabilir olması, dayanıklı olması ve uzun ömürlü kullanılabilir olması nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Firmamızla irtibata geçerek alanlarınıza seksiyonel kapı yaptırma imkanı yakalayabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz seksiyonel kapı sistemleri kaliteli malzeme ve deneyimli işçilik sayesinde firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir.