Ahmetbey Fotoselli Kapı

Ahmetbey Fotoselli Kapı Sistemleri
Fotoselli kapı sistemleri günlük hayatta en çok karşılaşılan standart tek veya çift kanatlı kayar kapı modelleri olarak bilinmektedir. Kusursuz mekaniği ve elektronik mühendislik birikimi ile üretilen konforlu ve uzun ömürlü fotoselli kapılar çok tercih edilmektedir.

Firmamız tarafından sık sık üretilen fotoselli kapı sistemleri arasında en çok tercih edilen çeşidi yana kayar modelidir. En hesaplı fotosel kapı sistemlerinden biri olan yana kayar modelinin en çok tercih edilen türü ise iki sabit iki hareketli kanat tipidir.

Yana kayar fotoselli kapı dışında tercih edilen diğer bir model ise dairesel yana kayar fotoselli kapı modelidir. Teleskopik ve yana kayar bir sisteme sahip olan bu model de firmamız tarafından üretilmektedir.

Fotoselli kapı imalatında kilit sistemi genel olarak mekanik tercih edilmektedir. Mekanik kilit sistemi ek bir maliyet doğurmazken oldukça kullanışlıdır.

Firmamız tarafından fotoselli kapı sistemleri 201 ile 220 cm yükseklikte üretilmektedir. Bu yüksekliğin üstünde üretilen fotoselli kapı modelleri estetik bir görünüme sahip olmadığından dolayı tercih edilmemektedir.